Yunanistan Ziyareti
Anasayfa  /  Ziyaret Edilebilecek Yerler /  Deniz /  Gemi Turları

Gemi Turları


3.000 Yunan adasından her biri kendi başına benzersiz bir seyahat deneyimidir. Ancak, muhteşem Yunan adalarından bir tat almak ve buna paralel olarak bir yolcu gemisinin konfor ve lüksünü yaşamak istiyorsanız, Yunan adalarında bir yolcu gemisinde yer ayırtın. Bu, kuşkusuz unutulmaz bir seyahat deneyimi olacaktır!

Yeni, lüks, tamamıyla güvenli ve ileri teknolojiye sahip Yunan ve yabancı şirketlerin yolcu gemileri bir hafta sonunu daha unutulmaz yapmanın sözünü veriyor!

Seyahat acenteleri, Yunan adalarında bulunan çok sayıdaki arkeolojik alanlarda tur, alışveriş, geleneksel yerleşim birimlerinde geziler, büyüleyici sahillerde yüzme, belleğinizde sonsuza kadar kalacak manzara ve konumları bir araya getiren tur paketleri sunmaktadırlar.

Turistik bir destinasyon olarak Yunanistan, kısa ya da uzun süreli deniz seyahatleri gerçekleştirebileceğiniz bir cennettir. Zira ziyaret edebileceğiniz çok sayıda liman ve adaya ve yılın her mevsiminde seyahati mümkün kılan ideal iklime sahiptir. Ayrıca Yunan denizlerinde bir gemi seyahati, sizlere, önemli arkeolojik alanları, eşsiz kilise ve manastırları, çağdaş dönem anıtları, son derece ilgi çekici müzeler ve geleneksel yerleşim birimlerini ziyaret etme ve ülkenin birçok bölgesinin doğal güzelliklerinin tadını çıkarma fırsatını sunmaktadır.

Yunanistan’da, Yunan karasularında ve adalarında gemi seyahatleri düzenleyen birçok şirket bulunmakta, yabancı şirketler de bu alanda faaliyet göstermektedir.


www.visitgreece-tr.org Yunanistan Turizm Kurumu’nun resmî internet sitesi olup, Yunanistan’daki turistik destinasyonlar, aktiviteler, etkinlikler ve daha birçok konu hakkında çok sayıda bilgi içermektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Yunanistan Turizm Kurumu © 2016.