Yunanistan Ziyareti
Anasayfa  /  Aktiviteler /  Etkinlikler  /  Su Sporları

Su Sporları

Yunanistan tamamen denizle ilişkili, yaşam dolu bir su cennetidir. Anakaraya bir uçtan bir uca sınır oluşturan Yunan denizleri birbirleriyle karşılıklı değişkenlik gösteren, birbirlerini tamamlayan, mutlak uyum ve saf güzellikleri teşvik eden resimlerin karışımını oluşturmaktadır.

Zümrüt suları ve harika deniz yataklarına sahip deniz ülkesi Yunanistan’da, su sporları çok popülerdir. Yunanistan, Ege ve İyon Denizinde harika doğal güzelliklere sahip olduğundan, deniz sporları tutkunlarına çok fazla olanak sunmaktadır. Buna ek olarak ülkemiz, adalarda ve anakaranın çevresindeki bölgelerde verilen tam donanımlı ve yüksek kaliteli hizmetlerle iftihar etmektedir. 3000 adadan oluşan Yunan Takımadaları, bakir plajları ve hayranlık uyandıran 20.000 kilometreyi aşkın kıyı şeridini keşfetme fırsatını sunan ideal bir yer teşkil etmektedir.

yelkencilik
rüzgar sörfü
dalış
su kayağı
kano ve rafting
wakeboarding


www.visitgreece-tr.org Yunanistan Turizm Kurumu’nun resmî internet sitesi olup, Yunanistan’daki turistik destinasyonlar, aktiviteler, etkinlikler ve daha birçok konu hakkında çok sayıda bilgi içermektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Yunanistan Turizm Kurumu © 2016.